Facebook

Rožnov 2022 - náš volební program

Tramtadadáááá, a je to tady. Nejdelší volební program v novodobé historii Rožnova. Představujeme vám náš odborně a do detailu rozpracovaný Volební program Rožnov 2022! My nenahazujeme populistické a nereálné sliby. Máme pro Vás program, který jsme schopni za 4 roky splnit a co více, máme spočítáno, že na něj město má! Tohle nenabízí asi nikdo v ČR! Jsme první, protože to děláme srdcem k Rožnovu a hlavou odborníků. V příštích letech přivedem do Rožnova navíc 200 milionů korun. Získáme-li silný mandát, budou se dít věci :)

 

Program je postavený na 7 prioritách a 3 principech.

Obrázek

1) Parkování je velký problém města – nedovolíme odsunout realizaci připravovaných parkovišť v centru města a na sídlištích.

2) Rožnovu chybí kvalitní sportoviště – už v příštím roce zrekonstruujeme hřiště u ZŠ Videčská a ZŠ 5. května a zamakáme na výstavbě městské sportovní haly.

3) Sídlištím dluží radnice hodně – Koryčanky, Písečná a Láz, 1. máj, Záhumení i Jižní město – zlepšíme život na sídlištích!

4) Rožnov musí být čisté a bezpečné město – zaměříme se na odpadová hnízda, úklid a údržbu. Bezpečnost dopravy i ve městě je prioritou.

5) Město přátelské všem generacím – MHD, lavičky, moderní poliklinika sloužící všem. Víme, jak rozhýbat trh s bydlením. Rožnov musí být nejlepší místo k životu pro všechny generace.

6) Co nejdříve spustíme stavbu Kulturního centra a pohlídáme, aby nestálo ani jednu zbytečnou korunu navíc. Peníze budou potřeba i jinde ve městě.

7) Oživíme Rožnov – vánoční trhy ještě letos, nově zavedeme DNY MĚSTA, velkou společenskou akci pro každého Rožnováka.

Toto jsou principy, na kterých je postavena naše práce:

1) Chceme hrát s Vámi – zajímá nás Váš názor
2) Moderní správa města – odborníci ve vedení města
3) Spolupráce místo hádek – shoda je cesta pro lepší Rožnov